راهبند

BR-TSN.jpg

 

 

اگر در مکانی نیاز به مانعی برایعبور افراد غیر مجاز و نظم بخشیدن به تردد پرسنل در ورودیباشد،نصب گیت هاگزینه مناسبی جهت ایجاد محدودیت برای تردد افراد به مجموعه می‌باشد. با یکپارچه این دستگاه ها با سیستم کنترل تردد و یا حضور غیاب امنیت و ایمنی افزایش می یابد. و از ورود افراد غیر مجاز به داخل مجموعه جلوگیری می شود. در واقع گیت ها، ابزاری هستند که به عنوان لایه بیرونی، محافظت از سازمان را بر عهده دارند.

امروزه در سراسر دنیا به منظور اجرایی نمودن سیستم های کنترل دسترسی خودرویی از تجهیزات گوناگون و پیشرفته ای با میزان امنیت گوناگون استفاده میشود. این تجهیزات از لحاظ میزان استقامت در برابر ضربه ، سرعت عملکرد ، دوام محیطی و مورد بررسی و رده بندی قرار میگیرند.

 

شرکت تاپ صنعت نوین طراح و سازنده انواع راهبند با توجه به نیاز مشتری گرامی می باشد.

 

انواع راهبند

 

راهبند با بازوی هیدرولیکی و الکترومکانیکی :

این مدل از راهبند ها دارای بوم های به طول 2 تا 8 متر می باشند که سرعت عملکرد آن ها با توجه به موتور استفاده شده و طول بوم آن بین 2 تا10 ثانیه می باشد.

راهبند میله ای با ریموت کنترل،کلید و تگ RFID  قابلیت کنترل دارد.

این نوع  راهبند بیشترین کاربری در ادارات،مجتمع های صنعتی و مجتمع های مسکونی و ... را دارد.

بولارد یا راهبند ستونی زیر سطحی :

نوعی راهبند ستونی ویژه خودرو می باشد که میله هایی از جنس استیل درون زمین جاگذاری می شود که از طریق موتور های الکتروهیدرولیکی  کار می کنند. مدت زمان بالا آمدن و یا پائین رفتن آن ها به صورت گوناگون است البته لازم به توضیح است این دستگاه ها دارای مقاومت و امنیت بیشتری نسبت به راهبند های بازویی است.

مسدود کننده راه   :(Road Blokcer)

نوع خاصی از راهبند های خودرویی می باشد که به صورت صفحه ای فلزی از جنس فولاد می باشد که این صفحه روی زمین و در محل گیت تعبیه می شود و در هنگام مسدود شدن این صفحه به صورت مایل تا ارتفاع 30 50 سانتی متر بالا آمده و از تردد هرگونه وسیله نقلیه جلوگیری می نماید. اینگونه از راهبند دارای بالا ترین ضریب امنیت در میان تجهیزات مشابه می باشد.

راهبند زنجیری :

این نوع راهبند در نگاه اول همان راهبند زنجیری سنتی می باشد که با دست کشیده و آزاد می شود،که میتوان پر درد سر و پر خطر نام برد.

اما راهبند زنجیری طراحی و ساخته شده شرکت تاپ صنعت نوین نیروی خود را از  موتور های الکترومکانیکی و الکتروهیدرولیکی  میگیرد.به صورتیکه همانند راهبند میله ای با ریموت کنترل،کلید و تگ RFID  قابلیت کنترل دارد.

راهبند آکاردئونی :

راهبندی زیبا و مقاوم،راهبند آکاردئونی در سه نوع دستی،الکترومکانیک و الکتروهیدرولیک قابل عرضه می باشد.در نوع دستی از آلیاژ آلومینیوم استفاده شده است که سبکی راهبند را به دنبال دارد.

در طول راهبند از شبرنگ های متعدد برای درخشش در شب استفاده شده است.

-----------

نکته حائز اهمیت در تهیه راهبند های خودرویی توجه به مسئله میزان تردد می باشد چرا که انواع راهبند های فوق دارای دو مدل (تردد کم و تردد زیاد) می باشند که در نحوه عملکرد و توان موتور با یکدیگر متفاوت هستند.

 

 

گالری

 

 
پشتیبانی : شیراز طرح

Main Menu